Archiwa: Referencje

recenzja Eurofins

Eurofins

Zrealizowaliśmy z Adspringer pierwszy wspólny projekt dotyczący biuletynu wewnętrznego. Firma opracowała dla nas koncept i projekt graficzny oraz copywriting. Współpraca była owocna, szybka i sprawna. Firma jest profesjonalna dlatego będziemy kontynuować współpracę przy wydawaniu kolejnych numerów biuletynu

recenzja planet baltic cup

Planet Baltic Cup

Naprawdę polecam studio graficzne Adspringera! Robimy właśnie mój regatowy projekt Planet Baltic Cup i w całej współpracy z zespołem nie ma żadnych „ale” 🙂 Tak duże grono grafików – dzięki czemu do naszego regatowego projektu oddelegowany został żeglarz, który świetnie czuje temat.

recenzja taka karma

Taka Karma

Realizacja projektów przez Adspringera jest bardzo elastyczna. Projekt, który otrzymaliśmy był minimalistyczny, zgodny z naszą koncepcją i tak naprawdę dostosowany do potrzeb naszej firmy.  Adspringer to firma, którą śmiało można polecić 🙂

recenzja hotel senator

Hotel Senator

Sprawnie, kreatywnie, merytorycznie. Duży plus za bardzo sprawną komunikację. Warto podpytać o system zamówień. Doskonale ułatwia codzienną pracę i komunikację. Doceniam świeże spojrzenie, celne wskazówki i poczucie utożsamiania się z klientem.

recenzja BeeCtrl

Beectrl sp. z o.o.

Z Adspringerem zrealizowaliśmy wspólnie ponad dwadzieścia projektów. Terminowość, dobry wygląd i zawsze pełne zadowolenie naszych klientów. Jeżeli, ktoś jest frontendowcem to również doceni przygotowanie plików projektowych, z którymi pracuje się sprawnie i bez kombinowania z nieczytelną strukturą warstw.